Puheenjohtaja 

Vikkula Kaisa
Espoo
kaisa.vikkula@voimistelu.fi

1. varapuheenjohtaja

Kalaja Teppo
Jyväskylä
teppo.kalaja@jyu.fi
050 564 6556 ja 040 8053951
Jyväskylän Voimistelijat '79 puheenjohtaja, kv.MTV-tuomari

2. varapuheenjohtaja 

Anoschkin Katja
Helsinki
katja.anoschkin@gmail.com

Halonen Anna
Helsinki
Olarin Voimistelijat JV valmennustiimin jäsen
anna.halonen@ovo.fi


Laalo-Häikiö Eerika 
Mäntsälä 
Mäntsälän Voimistelijat toiminnanjohtaja, kenttäkoreografi, tanvo tuomari
eerikalh@gmail.com 
040 593 2487
 
Lintula Olli-Pekka
Espoo
Espoon Telinetaiturit toiminnanjohtaja
olli-pekka.lintula@kolumbus.fi
040 735 8816

Lintunen Salla
Espoo
kv.JV tuomari
s.lintunen@hotmail.com
050 587 8795

Mäkelä Ari
Espoo
ememtsmakela@yahoo.co.uk
040 4422 070

Passi-Rauste Anu
Kerava
anupassi@gmail.com

Petäjämäki Maarit
Tampere
maarit.petajamaki@gmail.com

Räisänen Marja

Helsinki
Kv. NTV tuomari
marjaraisa@gmail.com