Kisakallio 12-14K / 1

(3.-4.9.2021 & 26.-27.3.2022)

Huittisten Voimistelu ja Liikunta ry Saaga
Lahjan Tytöt Livia X
Liedon Luja Tigris
Naantalin Voimistelijat Eleana
Naantalin Voimistelijat Grafiina
Tapiolan Voimistelijat Viima
Vantaan voimisteluseura Minera Star
Ylöjärven Isku Team Kuutar

 

Kisakallio 12-14K / 2

(25.-26.9.2021 & 25.-26.3.2022)

Elise Gymnastics Plie Flex
Elixiria Sport Eliana
Kemin Into voimistelu Xestia
Liikuntaseura Pori Sirium
Liikuntaseura Vihti-Gym Ry Lilette
Naantalin Voimistelijat Isador
Palokan ilo Caramella
Tanssi- ja voimisteluseura Illusion Kilpa Felise
Turun Jyry Relevé Pre Junior
Wasa Unique Winnia Indigo

 

Kisakallio, yli 14v. K/H

(29.-30.10.2021 & 25.-26.2.2022)

Elise Gymnastics Elise Kilpa Jr
Elixiria Sport  Elisia 
Kuopion Reippaan Voimistelijat Celea
Lahjan tytöt Kilpa Avena
Liikuntaseura Pori Zirkonium
Oulun naisvoimistelijat Vivella
Tapiolan Voimisteijat Hohde KH
Tampereen Työväen Naisvoimistelijat Zelia
Ulvilan voimistelu ja liikunta Mikrobit Twix

 

Kisakallio, harraste

(30.-31.10.2021 & 2.-3.4.2022)

Grankulla Gymnastikförening Jadeit
Käpylän voimistelijat Ignezia
Raision jumpparit Odessa
Rantaperkiön Isku Iris
Riihimäen voimistelu ja liikunta Helinä
Riihimäen Voimistelu ja Liikunta Agalie
Riihimäen Voimistelu ja Liikunta Freesia
ÅKG Palästra Aurora

 

Vierumäki, 12-14K

(11.-12.9.2021 & 29.-30.1.2022)

Jyväskylän Naisvoimistelijat Ferrum
Kuopion Reippaan Voimistelijat Delina
Kuopion Reippaan Voimistelijat & Suonenjoen Naisvoimistelijat Deia
Lappeenrannan Naisvoimistelijat Livie
Riihimäen Voimistelu ja Liikunta Helesia
Valkeakosken Voimistelijat Selenites
Voimisteluseura Kotka Sport Valene
Voimisteluseura Kotka Sport Velum

 

Kuortane, Kilpa

(8.-9.10.2021 & 22.-23.1.2022)

Kokkolan Jymy Team Aminit
Lappfjärds gymnastikförening Arella L
Nokian voimisteluseura Nova
Rauman Naisvoimistelijat Liliac
Seinäjoen Voimistelijat Tilja Point
Seinäjoen Voimistelijat Tilja X

 

Kuortane, Harraste

(9.-10.10.2021 & 21.-22.1.2022)

Jyväskylän Naisvoimistelijat Brixia
Jyväskylän Naisvoimistelijat Feena
Kuopion Reippaan Voimistelijat Dalia
Lappfjärds Gymnastikförening Awida
Nokian Voimisteuseura Vionat
Oulun Naisvoimistelijat Lumiina
Tampereen Työväen Naisvoimistelijat Zelda