Kisakallio 8-10v.

(27.-28.8.2021 & 26.-27.2.2022)

Elixiria Sport Elixiria Mini
Häneenlinnan Voimisteluseura Amelie
Lahjan Tytöt ry Lumia 12
Lahjan Tytöt ry Lumia K
Pakilan Voimistelijat Xena Pink
Rauman Naisvoimistelijat Cerei
Tanssi- ja voimisteluseura Illusion Illusion Efise
Turun Urheiluliitto Iodea

 

Kisakallio 10-12v. / 2

(28.-29.8.2021 & 11.-12.2.2022)

Elise Gymnastics Releve Kids
Elixiria Sport Elodie
Forssan Naisvoimistelijat Adelle
Kirkkonummen Urheilijat Cirena 09
Pakilan Voimistelijat Vega Lila
Palokan Ilo Celeste
Tampereen voimistelijat Lindi
Turun Jyry Relevé Kids
Turun Urheiluliitto Ioxia
Vantaan Voimisteluseura Isabel Shine

 

Vierumäki 8-12v. / 1

(25.-26.9.2021 & 14.-15.1.2022)

Lahjan tytöt Isla K
Muuramen syke Opaalit
Muuramen Syke Safiirit
Pakilan Voimistelijat Gloria Xena
Rantaperkiön Isku Idai
Rantaperkiön Isku Iria
Tikkakosken Voimistelu- ja liikuntaseura Twiiga Sun
Ulvilan Voimistelu ja Liikunta Celex P

 

Vierumäki 8-12v. / 2 

(24.-25.9.2021 & 15.-16.1.2022)

Elise Gymnastics Elise Mini
Huittisten Voimistelu ja Liikunta Celia
Huittisten Voimistelu ja Liikunta Taiga
Kuopion Reippaan Voimistelijat Arianna 12
Kuopion Reippaan Voimistelijat Arianna13
Raision Jumpparit Solina Mini
Riihimäen voimistelu ja liikunta Helinä Jr
Valkeakosken voimistelijat Inkiväärit Ariel

 

Vierumäki 10-12v. 

(18.-19.9.2021 & 12.-13.2.2022)

Elixiria Sport Eleanor
Grankulla Gymnastikförening Smaragd
Jyväskylän naisvoimistelijat Ziona
Jyväskylän naisvoimistelijat ry Zelda
Kuopion Reippaan Voimistelijat Vivia
Kuopion Reippaan Voimistelijat Vianna
Valkeakosken vomistelijat Indigo
Voimisteluseura Kotka Sport Mida

 

Kuortane 8-10v.

(1.-2.10.2021 & 5.-6.2.2022)

Lappfjärds gymnastikförening Isla
Seinäjoen voimistelijat Rosea F
Seinäjoen voimistelijat Rosea X
Seinäjoen voimistelijat Rosea Y

 

 

Kuortane 10-12v.

(2.-3.10.2021 & 4.-5.2.2022)

Lappfjärds gymnastikförening Cinea
Oulun Naisvoimistelijat Delia Point
Oulun Naisvoimistelijat Delia Point
Seinäjoen Voimistelijat Team Zinnia
Seinäjoen Voimistelijat Zinnia
Wasa Unique Widelia Sky

Oulu, alle 10v.

(17.10.2021 & 20.2.2022)

Kemin Into Xeonit
Oulun naisvoimistelijat Avelia 12
Oulun Naisvoimistelijat Avelia11
Oulun naisvoimistelijat Vive-minit

 

Oulu, yli 10v.

(16.10.2021 & 19.2.2022)

Haukiputaan Heitto Kidella
Haukiputaan Heitto Lilian
Kellon Työväen Urheilijat Stellaria Nida
Kellon Työväen Urheilijat Linaria 10
Kellon Työväen Urheilijat Linaria X
Kellon Työväen Urheilijat Stellaria Edea
Kellon Työväen Urheilijat Linaria Y
Kemin Into Xydia
Oulun Naisvoimistelijat Delia Destia