Hyppää sisältöön
Home » Uutiset » Lisenssikauden 2022-2023 myynti on nyt alkanut
16.08.2022

Lisenssikauden 2022-2023 myynti on nyt alkanut

Uuden lisenssikauden myynti on alkanut. Lisenssi ja vakuutukset ovat voimassa 1.9.2022-31.8.2023. Elokuussa ostettava vakuutus astuu voimaan vasta 1.9., syyskuussa ostettu vakuutus astuu voimaan takautuvasti 1.9. ja tämän jälkeen ostetut vakuutukset, siitä hetkestä kun vakuutus on maksettu. 

Lisenssit ostetaan tuttuun tapaan oman seuran Hoikan kautta. Siirry seuran valintaan tästä. Muistathan, että mikäli sinulla on jo käyttäjätili seuranne Hoikaan, niin ethän luo uutta tunnusta. Uusilla tunnuksilla ei pysty ostamaan lisenssiä, vaan osto tulee tehdä alkuperäisen käyttäjätilin kautta. Tarvittaessa voit seuravalinnan jälkeen pyytää salasanan palautusta. 

Ohjeet ostamiseen ja seurakäyttäjälle sekä vastaukset yleisimmin kysyttyihin kysymyksiin löytyvät lisenssit sivuilta. 

Uudelle kaudelle päivityksiä on tullut akrobatiavoimistelun ja rytmisen voimistelun lisenssitasoihin. Huomioithan näissä lajeissa mahdollisesti muuttuneet lisenssitarpeet. 

Ongelmatilanteissa ota yhteyttä lisenssit@voimistelu.fi

Haku