Naisten Maajoukkuerinki

HJM  Freyat 
Lahjan Tytöt  Sanix Valens 
Pakilan Voimistelijat  Gloria 
Tanssi- ja voimisteluseura Illusion  Illusion 
Vantaan Voimisteluseura  Team Vantaa 

 

Nuorten maajoukkuerinki

HJM  Freyat Junior 
Jyväskylän Naisvoimistelijat  Lumo 
Kotka Sport  Kotka Junior Team 
Lahjan Tytöt  Sanix Valens Junior 
Lahjan Tytöt  SV Sestra Junior 
Lahjan Tytöt  SV Valor 
Tanssi- ja voimisteluseura Illusion  Illusion Jr 
Tampereen Työväen Naisvoimistelijat  Fiona 

Ilmoittautumislinkki 29.-30.1.2021 leirille:

https://www.lyyti.in/Junioreiden_maajoukkuerinkileiri_293012021_2636

Peruutuslinkki leirille:

https://my.surveypal.com/app/form?_d=0&_sid=1350087073&_k=3QcaPNDgsc066StIciJECuV5OT9D0dnyGALi2z37JMTjvDFN5OtcUTdpduu6OTo1

 

10-12 -vuotiaiden Talent

Elixiria Sport  Elixiria Kids 
Jyväskylän Naisvoimistelijat  Feria 
Lahjan Tytöt  Valens Kids Syda 
Olarin Voimistelijat  Protonit 08 
Olarin Voimistelijat  Team Protonit 
Pakilan Voimistelijat  Gloria Vega 
Seinäjoen Voimistelijat  Team Tilja 
Tapanilan Erä  Elite Alexa 

Ilmoittauttumislinkki 15.-16.1.2021 leirille:

https://www.lyyti.in/JV_1012_v_talentryhman_leiri_8416

Peruutuslinkki leirille:

https://my.surveypal.com/app/form?_d=0&_sid=1350087073&_k=3QcaPNDgsc066StIciJECuV5OT9D0dnyGALi2z37JMTjvDFN5OtcUTdpduu6OTo1

 

10-12 -vuotiaiden haastaja 1

Elise Gymnastics  Team Plie 
Kirkkonummen Urheilijat  Cirena X 
Kuusamon Naisvoimistelijat Team Lixia 
Lahjan Tytöt  Team Isla 
Olarin Voimistelijat  Protonit 09 
Olarin Voimistelijat  Team Neutronit 
Tampereen Voimistelijat  Leina 
Tapiolan Voimistelijat  Team Viima 
Wasa Unique  Team Winnia 

Ilmoittautumislinkki 30.-31.1.2021 leirille:

https://www.lyyti.in/JV_1012_v_Haastaja_1_ringin_leiri_9147

Leirin peruutuslinkki:

https://my.surveypal.com/app/form?_d=0&_sid=1350087073&_k=3QcaPNDgsc066StIciJECuV5OT9D0dnyGALi2z37JMTjvDFN5OtcUTdpduu6OTo1

 

10-12 -vuotiaiden haastaja 2

Coco Sport  Royal Kids 
Elixiria Sport  Elixiria Kids
Jyväskylän Naisvoimistelijat  Farnia 
Kuopion Reippaan Voimistelijat  / Suonenjoen NV Deea 
Rekolan Raikas  Team Selea 
Tampereen Työväen Naisvoimistelijat  Dava 
TVS Illusion  Feline 10
TVS Illusion  Illusion Feline
Tapanilan Erä  Adora 
Tapanilan Erä  Aida 

Ilmoittautuminen 13.-14.2.2021 leirille tapahtuu täältä

Peruutuslinkki https://my.surveypal.com/app/form?_d=0&_sid=1350087073&_k=3QcaPNDgsc066StIciJECuV5OT9D0dnyGALi2z37JMTjvDFN5OtcUTdpduu6OTo1

 

12-14 -vuotiaiden Talent

Jyväskylän Naisvoimistelijat Lumo Novelia
Olarin Voimistelijat Ionit 06
Olarin Voimistelijat  Team Ionit 
Pakilan Voimistelijat  Gloria Pre Jr 
Tampere Sisu Minetit Pre Jr
Tapanilan Erä Elite Pre Junior
Tapiolan Voimistelijat Team Tapiola jr
Vantaan Voimisteluseura  Team Vantaa jr 

Ilmoittautuminen 12.-13.2.2021 leirille tapahtuu täältä

Peruutuslinkki https://my.surveypal.com/app/form?_d=0&_sid=1350087073&_k=3QcaPNDgsc066StIciJECuV5OT9D0dnyGALi2z37JMTjvDFN5OtcUTdpduu6OTo1

 

12-14 -vuotiaiden haastaja 1

Coco Sport  Royal Team 
Elise Gymnastics  Team Ring 
Jyväskylän Naisvoimistelijat  Belinda 
Lahjan Tytöt  Valens Livia 
Olarin Voimistelijat  Ionit 07 
Pakilan Voimistelijat  Gloria Prima 
Tapanilan Erä  Axoria 

Ilmoittautuminen 5.-.6.2.2021 leirille tapahtuu täältä

Peruutuslinkki https://my.surveypal.com/app/form?_d=0&_sid=1350087073&_k=3QcaPNDgsc066StIciJECuV5OT9D0dnyGALi2z37JMTjvDFN5OtcUTdpduu6OTo1

 

12-14 -vuotiaiden haastaja 2

Forssan Naisvoimistelijat  Hile 
Kirkkonummen Urheilijat  Team Coraliet 
Voimisteluseura Kotka Sport Ventus
Kuusamon Naisvoimistelijat  Desinit X 
Lahjan Tytöt  Livia X 
Tampereen Työväen Naisvoimistelijat  Fiona 
Turun Urheiluliitto  Granit 

Ilmoittautuminen 6.-7.2.2021 leirille tapahtuu täältä

Peruutuslinkki https://my.surveypal.com/app/form?_d=0&_sid=1350087073&_k=3QcaPNDgsc066StIciJECuV5OT9D0dnyGALi2z37JMTjvDFN5OtcUTdpduu6OTo1