Kisakallio, kilpa 12-14v. (1) / 30.-31.10.2020 ja *
Elixiria Sport  Eliana 
Forssan Naisvoimistelijat  Taika 
Huittisten Voimistelu ja Liikunta  Saaga 
Liikuntaseura Vihti-Gym  Biancat 
Rantaperkiön Isku  Iris 
Tapiolan Voimistelijat  Hohde 07 
Turun Jyry  Releve Pre Junior 
Ulvilan Voimistelu ja Liikunta  Mikrobit Twix 
Ylöjärven Isku  Team Kuutar 

 

Kisakallio, kilpa 12-14v. (2) / 24.-25.10.2020 ja 16.-17.1.2021

Elise Gymnastics  Ring X 
Elixiria Sport  Elisia 
Kirkkonummern Urheilijat  Claretit06 
Kuopion Reippaan Voimistelijat  Anelmat Flex 
Kuopion Reippaan Voimistelijat  Anelmat Point 
Liedon Luja  Tigris 
Liikuntaseura Pori  Zirkonium 
Naantalin Voimisteliljat  Grafiina 
Riihimäen Voimistelu ja Liikunta  Freesia K 

 

Kisakallio, kilpa yli 14v. / 16.-17.10.2020 ja 12.-13.3.2021

Elise Gymnastics  Illusion Kilpa Junior 
Elixiria Sport  Elixir 
Keravan Voimistelijat  Firex 
Kotkan Kiri  MIrasos 
Liedon Luja  Team Ixina 
Liikuntaseura Pori  Mineral 
Tapanilan Erä  Alexia 
Turun Pyrkivä  Sadefina 

 

Kisakallio, harraste / 25.-26.9.2020 ja 23.-24.1.2021

Grankulla Gymnastikförening  Akva 
Käpylän Voimistelijat  Ignezia 
Riihimäen Voimistelu ja Liikunta  Agalie 
Riihimäen Voimistelu ja Liikunta  Freesia S 
Tapiolan Voimistelijat  Hohde KH 
Tikkakosken voimistelu- ja liikuntaseura  Mimoce 

 

Kuortane, kilpa 12-14v. / 2.-3.10.2020 ja 6.-7.2.2021

Haukiputaan Heitto  Kristallit Divus 
Jyväskylän Naisvoimistelijat  Brianna 
Kokkolan Jymy  Team Aminit 
Lappfjärds Gymnastikförening  Arella L 
Oulun Naisvoimistelijat  Lumiina07 
Rauman Naisvoimistelijat  Liliac 
Seinäjoen Voimistelijat  Tilja Point 


Kuortane, harraste 12-14v. / 3.-4.10.2020 ja 5.-6.2.2021

Haukiputaan Heitto  Kristallit Novus 
Jyväskylän Naisvoimistelijat  Briia 
Jyväskylän Naisvoimistelijat  Fauna
Jyväskylän Naisvoimistelijat  Foresta 
Kuopion Reippaan Voimistelijat  Adalmiinat Releve 
Kuopion Reippaan Voimistelijat  Anelmat Releve 
Tampereen Työväen Naisvoimistelijat  Zelda 


Vierumäki, kilpa 12-14v. / 11.-12.9.2020 ja 30.-31.1.2021

Jyväskylän Naisvoimistelijat  Belissa 
Kotkan Kiri  Zafira Arabesque 
Kuopion Reippaan Voimistelijat  Adalmiinat Flex 
Lappeenrannan Naisvoimistelijat Livie 
Muuramen Syke  Rubiinit 
Suonenjoen Naisvoimistelijat  LIlla 
Tampereen Työväen Naisvoimistelijat  Zelia 
Valkeakosken Voimistelijat  Selenites 

 

Vierumäki, kilpa yli 14v. / 12.-13.9.2020 ja 29.-30.1.2021

Jyväskylän Naisvoimistelijat  Celida 
Kellon Työväen Urheilijat  Iksiat Adea 
Kellon Työväen Urheilijat  Iksiat Nada
Kuopion Reippaan Voimistelijat  Aviana 
Oulun Naisvoimistelijat  Vivelia 
Oulun Naisvoimistelijat  Vivella 
Palokan Ilo  Celene 
Palokan Ilo  Celia