Kisakallio, kilpa 12-14v. (1) / 30.-31.10.2020 ja 27.-28.3.2021
Elixiria Sport  Eliana 
Forssan Naisvoimistelijat  Agafia
Lahjan Tytöt  Kilpa-Avena 
Rantaperkiön Isku  Iris 
Turun Jyry  Releve Pre Junior 
Ulvilan Voimistelu ja Liikunta  Mikrobit Twix 
Ylöjärven Isku  Team Kuutar 

 

Kisakallio, kilpa 12-14v. (2) / 24.-25.10.2020 ja 16.-17.1.2021

Elise Gymnastics  Ring X 
Elixiria Sport  Elisia 
Huittisten Voimistelu ja Liikunta  Saaga 
Kuopion Reippaan Voimistelijat  Celide 
Kuopion Reippaan Voimistelijat  Celia 
Liedon Luja  Tigris 
Liikuntaseura Pori  Zirkonium 
Naantalin Voimisteliljat  Grafiina 
Riihimäen Voimistelu ja Liikunta  Freesia K 

 

Kisakallio, kilpa yli 14v. / 16.-17.10.2020 ja 12.-13.3.2021

Elise Gymnastics  Illusion Kilpa Junior 
Elixiria Sport  Elixir 
Keravan Voimistelijat  Firex 
Kotkan Kiri  MIrasos 
Liedon Luja  Team Ixina 
Liikuntaseura Pori  Mineral 
Tapanilan Erä  Alexia 
Turun Pyrkivä  Sadefina 

 

Kisakallio, harraste / 25.-26.9.2020 ja 23.-24.1.2021

Grankulla Gymnastikförening  Akva 
Käpylän Voimistelijat  Ignezia 
Riihimäen Voimistelu ja Liikunta  Agalie 
Riihimäen Voimistelu ja Liikunta  Freesia S 
Tapiolan Voimistelijat  Hohde KH 
Tikkakosken voimistelu- ja liikuntaseura  Mimoce 

 

Kuortane, kilpa 12-14v. / 2.-3.10.2020 ja 6.-7.2.2021

Haukiputaan Heitto  Kristallit Divus 
Kokkolan Jymy  Team Aminit 
Lappfjärds Gymnastikförening  Arella L 
Oulun Naisvoimistelijat  Lumiina07 
Rauman Naisvoimistelijat  Liliac 
Seinäjoen Voimistelijat  Tilja Point 


Kuortane, harraste 12-14v. / 3.-4.10.2020 ja 5.-6.2.2021

Haukiputaan Heitto  Kristallit Novus 
Jyväskylän Naisvoimistelijat  Brixia
Jyväskylän Naisvoimistelijat  Fauna
Jyväskylän Naisvoimistelijat  Foresta 
Kuopion Reippaan Voimistelijat  Adalmiinat Releve 
Tampereen Työväen Naisvoimistelijat  Zelda 


Vierumäki, kilpa 12-14v. / 11.-12.9.2020 ja 30.-31.1.2021

Jyväskylän Naisvoimistelijat  Bea
Voimisteluseura Kotka Sport Valene 
Kuopion Reippaan Voimistelijat  Delina 
Lappeenrannan Naisvoimistelijat Livie 
Suonenjoen Naisvoimistelijat / Kuopion Reippaan Voimistelijat Deia
Tampereen Työväen Naisvoimistelijat  Zelia 
Valkeakosken Voimistelijat  Selenites 

 

Vierumäki, kilpa yli 14v. / 12.-13.9.2020 ja 29.-30.1.2021

Jyväskylän Naisvoimistelijat  Celida 
Kellon Työväen Urheilijat  Iksiat Adea 
Kellon Työväen Urheilijat  Iksiat Nada
Kuopion Reippaan Voimistelijat  Aviana 
Oulun Naisvoimistelijat  Vivelia 
Oulun Naisvoimistelijat  Vivella 
Palokan Ilo  Celene 
Palokan Ilo  Celia