Kisakallio 8-10v. / 17.-18.10.2020  ja 20.-21.2.2021

Elise Gymnastics  Elise Kids
Lahjan Tytöt  Lumia 2012 
Lahjan Tytöt  Team Lumia 
 Lahjan Tytöt Lumia 
Kirkkonummen Urheilijat Celina X 
Tampereen Voimistelijat  Lindi
TVS Illusion  Illusion Efise
Tapiolan Voimistelijat  Taiga M 
Vantaan Voimisteluseura  Team Vantaa Isabel 


Kisakallio 10-12v. / 10.-11.10.2020 ja 13.-14.3.2021

Elixiria Sport  Elodie 
Kirkkonummen Urheilijat  Cirena 09 
Voimisteluseura Kotka Sport Velum 
Naantalin Voimistelijat  Isador 
Pakilan Voimistelijat  Vega Lila 
Tapiolan Voimistelijat  Viima 
Turun Jyry  Releve Kids 
Vantaan Voimisteluseura  Minera 
Wasa Unique  Winnia Indigo

 

Kisakallio 10-12v. / 19.-20.9.2020 ja 19.-20.2.2021

Attitude Sports  Attitude Kids
Hangö Arbetarnas Idrottsklubb   Diamonds 
Voimisteluseura Kotka Sport Malva 
Kuopion Reippaan Voimistelijat  Vivida 
Lahjan Tytöt  Isla10 
Lahjan Tytöt  Team Isla Mini 
Tapanilan Erä  Alva 
Turun Urheiluliitto  Ioxia 
Ylöjärven Isku  Vilda

 

Kuortane 8-10v. / 25.-26.9.2020 ja 23.-24.1.2021

Huittisten Voimistelu ja Liikunta  Taiga 
Rauman Naisvoimistelijat  Cerei 
Seinäjoen Voimistelijat  Zinnia 
Seinäjoen Voimistelijat   Zinnia Alpha 
Seinäjoen Voimistelijat   Zinnia Omega 
Seinäjoen Voimistelijat   Team Zinnia 
Wasa Unique  Team Widelia 
Wasa Unique  Widelia Sky 

 

Kuortane 10-12v. / 26.-27.9.2020 ja 22.-23.1.2021

Kellon Työväen Urheilijat  Stellaria Edea 
Kellon Työväen Urheilijat  Stellaria Nida 
Oulun Tarmo  Firesse 
Seinäjoen Voimistelijat  Tilja X 
Ulvilan Voimistelu ja Liikunta  PriZit 
Wasa Unique  Winnia Ice 

 

Vierumäki 8-10v. / 10.-11.10.2020 ja 13.-14.2.2021

Elise Gymnastics  Releve Kids 
Hämeenlinnan Voimisteluseura  Amelie 
Kotkan Kiri  Prima Demi 
Pakilan Voimistelijat  Gloria Xena 
Rantaperkiön Isku  Idai 
Rantaperkiön Isku Iria 
Ulvilan Voimistelu ja Liikunta  Celex P 
Valkeakosken Voimistelijat Inkiväärit Ariel 
Vantaan Voimisteluseura  Isabel Shine 
Kotkan Naisvoimistelijat  Lumidia S 

 

Vierumäki 10-12v. / 17.-18.10.2020 ja 20.-21.2.2021

Jyväskylän Naisvoimistelijat Ferrum
Voimisteluseura Kotka Sport  Mida
Nokian Voismisteluseura / Ylöjärven Isku  Team Tridia 
Lahjan Tytöt Lumia 11 
Liikuntaseura Pori  Sirium 
Muuramen Syke  Safiirit 
Rauman Naisvoimistelijat  Oxalis 
Riihimäen Voimistelu ja Liikunta  Helinä K 
Riihimäen Voimistelu ja Liikunta  Helinä S 


Vesileppis 8-12v. / 19.-20.9.2020 ja 23.-24.1.2021

Jyväskylän Naisvoimistelijat  Zelda 
Jyväskylän Naisvoimistelijat  Zenda 
Kuopion Reippaan Voimistelijat  Vivia 
Kuopion Reippaan Voimistelijat  Vianna 
Muuramen Syke  Opaalit 
Palokan Ilo  Caramella 
Palokan Ilo  Celeste 
Palokan Ilo  Celina 

 

Oulu, alle 10v. / 12.9.2020 / 13.2.2021

Haukiputaan Heitto  Kidella Rosa
Haukiputaan Heitto  Lilian Diamond 
Haukiputaan Heitto  Lilian Shine 
Kellon Työväen Urehilijat Linaria X 
Kellon Työväen Urheilijat  Linaria Y 
Kemin Into  Xeonit 
Kemin Into  Xydia 
Oulun Naisvoimistelijat  Avelia 11 
Oulun Naisvoimistelijat  Team Avelia

 

Oulu, yli 10v. / 13.9.2020 ja 14.2.2021

Haukiputaan Heitto  Kidella Lila 
Haukiputaan Heitto  Kidella Pink 
Kemin Into  Xestia 
Oulun Naisvoimistelijat  Team Delia Mini
Oulun Naisvoimistelijat  Delia Flex 
Oulun Naisvoimistelijat  Delia Point