Veikkauksen tarjous PRIIMA-seuroille
Voimisteluliitto yhteistyössä Veikkauksen kanssa haluaa nostaa Priima-seurat esiin ja tarjoaa Priima- seuroille näkyvyyttä. Priima-seurat voi tarjota Veikkaus-kortin haltijoille yhden viikon ajan tilaisuuden osallistua ja tutustua seuranne aikuisliikunnan jumppiin (tunneille joissa tilaa) sekä saada lisäksi upean näkyvyyden/markkinointikanavan seurallanne sekä tietysti mahdollisuus saada uusia aikuisia jäseniä seuraanne. Ajankohta on lokakuun viimeinen viikko eli viikko 43.
Mahdollisuutta tarjotaan voimisteluseuroille, jotka omaavat Priima-sertifikaatin. Tarvitsemme nyt Priima-seuroilta ilmoituksen, haluatteko olla mukana tässä lokakuun viimeisen viikon tempauksessa.
Tarvitsisimme tiedon 6.9 mennessä seuranne mukanaolosta tai kieltäytymisestä osoitteeseen
marju.paju(at)svoli.fi. Muistathan laittaa viestiin sekä seuran nimen että yhteyshenkilön nimen ja sähköpostin sekä puhelinnumeron. Annan myös mielelläni lisätietoa asiasta.